Brukarutvalet sine medlemer

Brukarutvalet har følgjande medlemer:

  • Audun Nedrebø (leiar)
    Funksjonshemmedes fellesorganisasjon
    Hørselhemmedes landsforbund
    Telefon: 915 87 039
    E-post: audun.nedrebo@enivest.net
  • Lisbeth Johnsen (nestleiar)
    Kreftforeningen
    Hjernesvulstforeningen

    Telefon: 915 76 789
    E-post: lisbeth.johnsen@enivest.net  
  • Liv Stenbakk Krognes
    Funksjonshemmedes fellesorganisasjon
    Landsforeningen for pårørande innan psykisk helse

    Telefon: 994 93 724
    E-post: livkrognes@yahoo.no
  • Åshild Helleset (i permisjon)
    Funksjonshemmedes fellesorganisasjon
    MS-forbundet
    Telefon: 920 70 596
    E-post: ozhild@live.no
  • Jan Tore Odd
    Funksjonshemmedes fellesorganisasjon
    Landsforeningen for hjerte- og lungesyke
    Telefon: 906 39 887
    E-post: jan_odd@hotmail.com
  • Per Tollefsen
    Samarbeidsforum for funksjonshemmas organisasjonar
    Norsk forbund for utviklingshemma
    Telefon: 915 61 706
    E-post: tollefsenper5@gmail.com

Varamedlemer​

  • Marita Aarvik
    Funksjonshemmedes fellesorganisasjon
    Landsforeningen for hjerte- og lungesyke
    Telefon: 996 27 989
    E-post: marita.aarvik@gmail.com
  • Lene Kristin Berge
    Rusettervernet
    Telefon: 992 73 926
    E-post: lene.berge1@gmail.com
  • Eivind Skjerven
    Kreftforeningen
    Telefon: 480 01 532
    E-post: eiv.skjerven@gmail.com
  • Anny Urtegård
    Sogn og Fjordane pensjonistforbund
    Telefon: 915 17 545
    E-post: anny.urtegaard@enivest.com
  • Aud Karin Netland
    Fylkesrådet for eldre
    Telefon: 959 72 165
    E-post: audkanet@yahoo.no
  • Geir Ytredal
    Funksjonshemmedes fellesorganisasjon
    Landsforeningen for pårørande innan psykisk helse

    Telefon: 481 21 513
    E-post: geir2014@icloud.com
  • Frida Galaasen
    Samarbeidsforum for funksjonshemmas organisasjonar
    Norsk forbund for utviklingshemma/Norges Handikapforbund
    Telefon: 950 70 085
    E-post: frida.galaasen@gmail.com

 

   

Fann du det du leita etter?
Tilbakemeldinga vil ikkje bli svart på. Ikkje send personleg informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.